چاپ
News
بازدیدها: 5952

بدین وسیله به اطلاع عموم جوانان افغان که علاقه­مند تحصیل در هندوستان می­باشند ویا محصلین افغان که در حال حاضر در این کشور مصروف تحصیل هستند، رسانیده می­شود که با توجه به قوانین تحصیلی وزارت توسعه منابع بشری HRDM کشور هندوستان، هیچ پوهنتون خارجی اجازه ایجاد شاخه خود را در ایالات هندی نداشته و حق فعالیت در هندوستان را ندارد.

 باتأسف، تعدادی از جوانان افغان در پوهنتون (Stradford University)   وی بعضی پوهنتون های دیگر خارجی در هند ثبت نام کرده اند مدار اعتبار نیست و اسناد فراغت شان از جانب اداره (University Grants Commission) و وزارت انکشاف منابع بشری جمهوری هند تایید نمی­گردد.

 بنابراین، از عموم جوانان و محصلین افغان تقاضا می­شود تا از  ثبت نام در پوهنتون های که با  اداره (University Grants Commission) راجستر نه باشد، امتناع ورزیده  و از ضیاع وقت و منابع مالی خود جلوگیری نمایند

سفارت ج.ا.ا  مقیم دهلی­نو از تمامی جوانان  افغان که علاقه مند تحصیل در هندوستان می­باشند، تقاضا می نماید تا قبل از اخذ داخله با هر پوهنتونی با این نمایندگی تماس گرفته در زمینه معلومات کسب کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn