اطلاعیه

۱ حمل ۱۳۹۵

به اطلاع عموم محصلین عزیز افغان که فعلاً در ایالت های مختلف کشور هندوستان بشمول ممبیی و حیدرآباد، به شیوه های ( Regular, Open, Distance and Online ) مصروف تحصیل اند و همچنان آنعدۀ محصلینی که قرار است در آینده با استفاده از بورسیه های دولت افغانستان، ICCR، ICAR و سایر بورسیه های کشور ها و سازمان های تمویل کننده و یاهم به مصرف شخصی غرض فراگیری تحصیلات عالی، عازم هندوستان گردند، رسانیده میشود،که اخیراً سفارتکبرای جمهوری اسلامی افغانستان مقیم دهلی جدید، کار ایجاد یک صحفه انترنتی خاص برای محصلین را روی دست گرفته بود، نهائی ساخت. فلهذا، از عموم محصلین محترم صمیمانه تقاضا به عمل میآید تا با ثبت نام و راجستر شان در این صفحۀ انترنتی و ارائه معلومات دقیق، سفارت جمهوری اسلامی افغانستان را در ایجاد سهولت های بیشتر برای محصلین کمک نمایند.

آدرس صفحه انترنیتی محصلین افغان در هند:  http://edu.afghanembassy.in

یادداشت: قابل تذکر است که از این به بعد سفارت افغانستان در دهلی جدید تمامی خدمات خویشرا برای محصلین افغان بر اساس همان کود خاصی که بعد از ثبت نام در صفحۀ انترنیتی محصلین، به هر محصل تفویض شده و به ایمیل آدرس شان ارسال خواهد گردید ، ارائه مینماید.

فلهذا، از عموم محصلین عزیز توقع میرود تا درظرف یک ماه آینده خود را ثبت نام و کود خاص را در یافت نمایند.

با احترام

بخش تحصیلی و فرهنگی سفارت

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn