دکتور شیدا محمد ابدالی، سفیر کبیر افغانستان در دهلی نو به تاریخ ۳۱ جولای سال روان میلادی از اکادمی نظامی هند در شهر دهرادون ایالت اتراکند دیدار نمود.

طی این دیدار، دکتور ابدالی با جنرال اس کی اوپدیا (Lt Gen. SK Upadhya) قوماندان عمومی اکادمی نظامی هند در دهرادون، جنرال جی اس نیهرا، معاون قوماندانی عمومی و جنرال تی کی (Brig. TK, BGS) ملاقات نمود. سفیر افغانستان از اکادمی نظامی هند برای پذیرفتن محصلین افغان در این اکادمی ستایش به عمل آورد و خواستار ادامه همکاری آنها در آموزش دهی نیرو های نظامی افغان گردید.

قوماندان عمومی اکادمی نظامی هند ضمن اینکه از دیدار سفیر افغانستان به این اکادمی تقدیر به عمل آورد متعهد به ادامه همکاری در آموزش دهی محصلین افغان گردید.

به ادامه این دیدار، دکتور ابدالی با محصلین افغان که در اکادمی نظامی هند مصروف تحصیل اند نیز ملاقات نمود و در مورد روند آموزشی آنان صحبت و گفتگو نمود و در پایان به شش تن از محصلینی که به نمرات عالی دست یافته بودند تقدیرنامه اعطا نمود.

 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn