آقای شفیق ستانکزی، رییس اجرایی بورد کرکت افغانستان به تاریخ ۲۱ جولای سال روان با سفیر افغانستان در دهلی جدید ملاقات نمود.

هدف از این ملاقات جلب حمایت بیشتر سفارت افغانستان به منظور تقویه همکاری ها میان افغانستان و هند در زمینه کرکت و همچنان گفتگو در مورد فرصت های موجوده برای تیم ملی کرکت افغانستان بعد از بدست آوردن عضویت در بورد بین المللی کرکت بود.

در آغاز، آقای ستانکزی از سفارت افغانستان برای همکاری های همیشگی این سفارت در تسهیل فرصت ها برای تیم ملی کرکت افغانستان ابراز امتنان نمود و خواستار همکاری های هرچه بیشتر این سفارت در پیگردی فرصت ها برای لیگ برتر کرکت افغانستان گردید. اقای ستانکزی از سفارت افغانستان خواست تا در جلب حمایت هند به منظور کمک با لیگ برتر کرکت افغانستان و تشویق بازیکنان کرکت هندی برای سهم گیری در لیگ برتر افغانستان کمک و همکاری نماید.

داکتر ابدالی عضویت تیم ملی کرکت افغانستان را در بورد بین المللی کرکت یک بار دیگر تبریک گفته و آنرا یک دست آورد تاریخی در دنیای سپورت افغانستان دانست. سفیر افغانستان به رییس اجرایی بورد کرکت افغانستان از همکاری همه جانبه سفارت افغانستان اطمینان داد و اظهار داشت که سفارت افغانستان به همکاری های خویش در پیگردی و جستجوی فرصت های بیشتر برای تیم ملی کرکت و همچنان لیگ برتر افغانستان ادامه خواهد داد. 

در پایان، هردو جانب در مورد پلان های آینده بورد کرکت افغانستان و همچنان فرصت های ممکن، گفتگو و تبادل نظر نمودند.

 

 

 

 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn