دهلی نو – نمایشگاه پنج روزه تابلو های نقاشی دو تن از نقاشان افغان به تاریخ 20 قوس سال روان هجری شمسی که از طرف دفتر اتشه فرهنگی سفارت ج. ا. افغانستان در دهلی نو و همکاری مرکز بین المللی هند برگزار گردیده بود، افتتاح گردید.

نمایشگاه از سوی محمد خیرالله آزاد شارژدافیر و سر پرست سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی جدید و ایرمارشال نرش ورما مدیر مرکز بین‌المللی هند در حضور ده ها تن از فرهنگیان و صاحبان هنر  با روشن کردن شمع به سبک هندوستان افتتاح گردید.  

اجمل عالم زی آتشه فرهنگی به نمایندگی از سفارت افغانستان در دهلی جدید صحبت نموده ضمن قدر دانی از همکاری های مرکز بین‌المللی هند برنامه های مشترک  اجرا شده و پلان شده فرهنگی میان دوکشور را یکایک برشمرده و بر ارزش و اهمیت افزایش اینچنین فعالیت ها و برنامه های مشترک تاکید کرد.

قابل یاد آوریست که در این نمایشگاه در حدود ۸۰ قاب تابلوهای نقاشی و همچنان تابلو های تهیه شده  سواره گندم به نمایش گذاشته شده اند.

این نمایشگاه الی 15 دسامبر سال روان که مصادف به 24 قوس 1397 است، ادامه دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn