سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی نو به تاریخ 15 دسامبر سال روان میلادی از اعضای پارلمان جوانان افغانستان در جریان صبحانه که در مقر سفارت تهیه گردیده بود، با اعطای تقدیرنامه ها ستایش به عمل آورد.

دکتور شیدا محمد ابدالی، سفیر افغانستان در دهلی نو در جریان صحبت هایش از اعضای پارلمان جوانان برای کامیابی شان در برگزاری از کنفرانس بین المللی جوانان برای صلح –2017 تقدیر به عمل آورد. دکتور ابدالی جوانان را برای تلاش در راستای برقراری صلح و ثبات در کشور تشویق نموده و اظهار داشت: "افغانستان با هند از جمله کشور های بوده اند که جبنش عدم تشدد را آغاز نموده اند و این بر نسل جوان ماست تا راه نیاکان خویش را تعقیب کند."

سفیر افغانستان همچنان با اشاره به روابط فرهنگی میان هند و افغانستان گفت: "بناهای تاریخی در هند نمایانگر روابط عمیق فرهنگی میان هند و افغانستان میباشد."

طی این نشست دکتور کمال سادات، معین جوانان افغانستان از سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی نو برای همکاری هایش در راستای برگزاری کنفرانس بین المللی جوانان برای صلح – 2017 ابراز امتنان نموده و از سفارت خواستار همکاری های دیگر در برگزاری برنامه های آینده گردید.

در جریان این گردهمایی، سفیر افغانستان و دیپلوماتات سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی نو به اعضای پارلمان جوانان افغانستان تقدیرنامه اعطا کردند.

قابل یاد آوریست که اعضای پارلمان جوانان افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین المللی جوانان برای صلح – 2017 که اخیرا در دهلی نو برگزار گردیده بود به هند سفر نموده بودند. این کنفرانس از سوی پارلمان جوانان افغانستان،  India Foundation، معینیت جوانان افغانستان، نمایندگی جوانان ملل متحد و به همکاری سفارت افغانستان در دهلی نو برگزار گردیده بود که در آن جوانان از 50 کشور جهان اشتراک نموده بودند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn